O firmie

 

Witamy i zapraszamy do zapoznania się z informacjami o firmie JANUR

F.H.U.P. Janur funkcjonuje jako przedsiębiorstwo prywatne z polskimi kapitałem od 1985 r. Firma JANUR działa na terenie miasta Nowy Sącz oraz pobliskich terenach. Specjalizuje się w usługach ogólnobudowlanych, transporcie oraz wywozie nieczystości płynnych. Głównym celem realizowanym przez firmę jest dostarczanie klientowi usługi najwyższej jakości, w umiarkowanej cenie. Dysponujemy fachową , wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem, co pozwala nam sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów.

Nasze usługi wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, oraz przy użyciu nowoczesnych maszyn. Szczególnie starannie dobieramy dostawców materiałów budowlanych.

Świadczymy usługi według zamówienia klienta. Dobrym świadectwem o firmie jest to , że zapewniamy szybkość wykonania zleceń oraz miłą i fachową obsługę. Towar dostarczamy do klienta własnym transportem. Oczekujemy propozycji współpracy zarówno od dużych firm, jak i indywidualnych klientów. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczącej naszej oferty, lub chcieli by rozpocząć współprace, to prosimy o kontakt z naszym biurem.

 

Gdy już zapoznałeś się z informacjami o firmie, zapraszamy do korzystanie z naszych usług, przy stałej współpracy korzystne rabaty!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !

O firmie